Pre Loader

TEAMBUILDING na ktorý nezabudnete

Všetci dobre vieme čo je teambuilding, ale malé pripomenutie nikdy neuškodí. Už samotné slovo nám napovedá, že ide o budovanie tímu, jeho jednoty, vzájomnej spolupráce, spoločných zážitkov a posilnenie vzťahov medzi zamestnancami, obchodnými partnermi a klientmi.

Teambuilding bude mať vždy zmysel, pretože je to spoločne strávený čas mimo pracoviska, počas ktorého môžu vypnúť od klasických pracovných povinností a nechať sa uniesť do sveta zábavy, súťaží, poznatkov a nových zážitkov. Zameranie sa na túto oblasť aktivít je pre nás dôležité a vidíme v nich zmysel vždy keď počas nich vidíme Vašu radosť a nadšenie.

Čím je naša ponuka výnimočná

Vytvorili sme pestrú ponuku aktivít, ktoré okrem zábavnej formy prinášajú aj inovatívne riešenie aktívneho využitia času v prírode a to prepojením zážitkov z aktivít s ich vzdelávacou alebo užitočnou formou. Na trhu firemných akcií ktorých súčasťou sú práve teambuilding aktivity je čoraz náročnejšie vybrať si tie, ktoré okrem zábavy prinesú aj inú pridanú hodnotu. Áno je ich veľa a možno veľa z nich ste už vyskúšali, také ktoré okrem zážitku priniesli aj nejaký ten bonus navyše. Ak Vás práve podobná forma oslovila, ste u nás na správnom mieste.

Je skvelé zabaviť sa a zabudnúť na každodenné pracovné povinnosti, ale je omnoho lepšie ak sa teambuilding nesie nielen vo vlne zábavy a súťaženia, ale ponúkne o čosi viac. Od nás odídete nielen s pocitom príjemne stráveného dňa, ale i s niečím na pamiatku, obohatíte svoje vedomosti, nájdete v sebe nové zručnosti a vyskúšate niečo nové s vyšším zmyslom. Taktiež ponúkame aktivity ktorými sa aktívne môžete zapojiť do zveľaďovania Prírodného a banského skanzenu Budúcnosť , vytvoriť v rámci tímu niečo čo podporí biodiverzitu, prírodu ako takú a niečo čo tu po Vás na mieste zostane..

Aktivity sú úzko späté s prírodou, živou i neživou a nepochybne Vám prinesú bohaté zážitky, skúsenosti i nové poznatky.

Pripravíme Vám komentovanú prehliadku do štôlne Budúcnosť a jej tajomného podzemia , môžete sa naučiť a objaviť čaro ryžovania zlata, pracovať a pozorovať rôzne vzorky s mikroskopom, hľadať poklad, objavovať minerály a fosílie,  vyrobiť niečo pre podporu biodiverzity vo forme  domčeku pre vtáčikov a hmyz, degustovať vína z Malých Karpát. Vieme, že aj dobré jedlo patrí k firemnej akcii, u nás vo forme opekačky, gulášu alebo prípadne podľa individuálnych požiadaviek. Preferujeme jednoduchšie možnosti stravy, ktoré sú zároveň šetrné k prírode , s prihliadnutím na minimalizovanie odpadu.

Aktivity sú poď dohľadom animátorov, inštruktorov alebo odborníkov podľa toho ako si to daná aktivita vyžaduje. Je možné nakombinovať súťažné aktivity s voľnými aktivitami medzi ktoré patria rôzne edukačné hry, kreatívne a tvorivé dielne, prednášky alebo prezentácie.

Celú akciu Vám navrhneme, naplánujeme, zrealizujeme, skoordinujeme, zahájime, vyhodnotíme.

V prípade potreby Vám môžeme zabezpečiť hotel v blízkom okolí , dopravu k nám do areálu a prípadné individuálne požiadavky.

 

MIESTO ako stvorené pre firemné akcie

Firemné akcie organizujeme v našom Prírodnom a banskom skanzene Budúcnosť, ktorý sa nachádza v Pezinku. Na miesto je dobrá a nenáročná dostupnosť a od cesty kde Vás môže vyložiť autobus je to k nám krátka prechádzka lesom. Počas komentovanej prechádzky Vám urobíme spoločnosť a dozviete sa  zaujímavé veci. V prípade potreby je možné dostať sa do areálu aj autom.

Všetky uvedené aktivity realizujeme v našom vonkajšom areáli, ktorý spĺňa všetky predpoklady na príjemne a aktívne strávený deň v prírode s Vašimi kolegami, partnermi alebo klientmi.

Skanzen je každý rok zveľaďovaný a niečo nové v ňom vždy pribudne aby sa tu všetci cítili príjemne. Je to miesto pre všetkých dobrých ľudí, ktorí majú chuť objavovať a prežiť nezabudnuteľné chvíle.

Všeobecný cenník a doplňujúce informácie nájdete v tomto cenníku.

Pre viac informácií a požiadavky na vypracovanie individuálnej cenovej ponuky nás neváhajte kontaktovať. Radi Vám pomôžeme so správnym nakombinovaným a výberom aktivít, ktoré budú spĺňať Vaše predstavy a očakávania.

Mgr. Heldová Andrea, event manager

+421 948 933 999, heldovaandrea@gmail.com