Pre Loader

TEAMBUILDING na ktorý nezabudnete

Všetci dobre vieme čo je teambuilding, ale malé pripomenutie nikdy neuškodí. Už samotné slovo nám napovedá, že ide o budovanie tímu, jeho jednoty, vzájomnej spolupráce, spoločných zážitkov a posilnenie vzťahov medzi zamestnancami, obchodnými partnermi a klientmi.

Teambuilding bude mať vždy zmysel, pretože je to spoločne strávený čas mimo pracoviska, počas ktorého môžu vypnúť od klasických pracovných povinností a nechať sa uniesť do sveta zábavy, súťaží, poznatkov a nových zážitkov. Zameranie sa na túto oblasť aktivít je pre nás dôležité a vidíme v nich zmysel vždy keď počas nich vidíme Vašu radosť a nadšenie.

NAŠA PONUKA je iná

Vytvorili sme ponuku aktivít, ktoré len tak na firemnej akcii nenájdete. Každá aktivita má svoj zmysel, niečo sa pri nej dozviete, pri mnohých z nich si aj niečo odnesiete alebo po sebe zanecháte. Aktivity sú úzko späté s prírodou, živou i neživou a nepochybne Vám prinesú bohaté zážitky i nové poznatky.

S nami si vyryžujete zlato, naučíme Vás pracovať s mikroskopom, môžete navštíviť podzemie, hľadať poklad, nájsť minerály a fosílie,  vyrobiť vtáčiu búdku, domček pre hmyz, vyskúšať si hrnčiarky kruh, naučiť sa rozpoznávať stopy zvierat a podobne. Môžete si vychutnať degustáciu vín v prírode, pripravíme Vám grilovačku alebo si môžete i sami opiecť v našom ohnisku a všetko čo k tomu budete potrebovať zabezpečíme. Samozrejme je možné zabezpečiť na mieste aj občerstvenie podľa Vašich požiadaviek.

Okrem zabezpečenia samotných aktivít so skúsenými inštruktormi Vám celú akciu naplánujeme, pripravíme ju súťažnou alebo voľnou formou a zabezpečíme celkovú koordináciu a priebeh akcie.

Môžete na nás nechať celú organizáciu už od začiatku. Zabezpečíme Vám hotel aj dopravu aj rôzne doplnkové služby podľa individuálnych požiadaviek.

Radi Vám pripravíme ponuku ušitú na mieru. Po vzájomnej komunikácií Vám zašleme našu celkovú ponuku aktivít aj z ich cenami a po výbere Vám vypracujeme individuálnu cenovú ponuku. Celková cena firemnej akcie závisí od množstva a konkrétneho výberu aktivít, od časového trvania akcie a od prípadných doplnkových služieb. S výberom a návrhom aktivít Vám radi poradíme. Vy nám poviete Vaše predstavy, prípadne vyhradený rozpočet  a viac o skupine pre ktorú sa má akcia organizovať a my Vám ponuku zašleme.

 

MIESTO ako stvorené pre firemné akcie

Firemné akcie primárne organizujeme v našom Prírodnom a banskom skanzene Budúcnosť, ktorý sa nachádza v Pezinku. Dostupnosť na miesto je dobrá a od cesty kde Vás môže vyložiť autobus je to k nám cca 10 min prechádzka lesom. Vždy niekto od nás vyzdvihne celú skupinu a po ceste k nám sa dozviete zaujímavé veci nielen o tom kam idete ale i o okolí. V prípade potreby je možné dostať sa do areálu aj autom avšak na firemných akciách sa tejto možnosti radšej vyhýbame.

Väčšina našich aktivít je prenosná takže je možné akciu zorganizovať aj mimo nášho areálu, ideálne v prírodných, vonkajších areáloch alebo vo vonkajších priestoroch hotelov a stredísk kde bude mať klient naplánovanú firemnú akciu.

Pre viac informácií alebo zaslania ponukového listu nás neváhajte kontaktovať.

Mgr. Heldová Andrea, event manager

+421 948 933 999, heldovaandrea@gmail.com