Pre Loader

Školy a záujmové skupiny

Pre školy a rôzne záujmové skupiny sme pripravili širokú ponuku vo forme prezentácií, workshopov a prednášok. Sú určené pre predškolské zariadenia, základné a stredné školy a ostatné záujmové skupiny. Prvý workshop sme pripravili už v roku 2019. Stretol sa s úspechom a tak sme rozšírili ponuku vybraných tém do spomínaných škôl, kde vyučujeme geológiu inovatívnym a zábavným spôsobom. 

Ponúkame rôzne témy, z ktorých si môžete vybrať, prípadne Vám poradíme podľa danej vekovej kategórie alebo skupiny, ktorá je pre Vás vhodná. Výsledná cena záleží od typu a trvania aktivity, veľkosti skupiny a prípadných doplnkových aktivít, ktoré môžu byť súčasťou programu. Program je možné nastaviť a kombinovať spojením viacerých typov aktivít. Radi odporučíme a prispôsobíme aktivity Vašim požiadavkám a následne stanovíme cenu.

Ak máte záujem o workshop alebo výučbu neváhajte sa nám ozvať. Radi Vám zodpovieme otázky, individuálne prispôsobíme program, obsah a výučbu zrealizujeme buď u Vás (škola, centrum pre deti, tábor, krúžok a pod.) alebo v našich priestoroch v Prírodnom a banskom skanzene Budúcnosť v Pezinku.  Kompletný výber a aktuálny prehľad ponúkaných programov nájdete na tomto odkaze (v ponuke EVVO). Nahliadnite do cenníku programov pre školy a záujmové skupiny.

Kontakt: Heldová Andrea, 0948 933 999, heldovaandrea@gmail.com