Pre Loader

Výmenné stretnutia zberateľov minerálov, fosílií a vzácnych kameňov bude prebiehať tak ako i po minulé roky v Stredisku kultúry Nové Mesto v Bratislave.  V roku 2024 budeme opäť organizovať stretnutie 3 x ročne, 2 jarné burzy a jedna jesenná. V priestoroch strediska nájdete vystavovať množstvo vystavovateľov nielen zo Slovenska, ale i z okolitých krajín. Je to zároveň predajná burza takže si môžete zo sebou odniesť rôzne krásne skvosty v podobe minerálov a vzácnych kameňov, ktoré môžu doplniť vaše zbierky. Nájdete tu množstvo neopracovaných i opracovaných minerálov, fosílií  i rôzne zaujímavé kamene. Súčasne tu môžete nájsť aj krásny a originálny šperk nakoľko je tu mnoho hade made tvorcov, ale i cestovateľov takže váš šperk môže byť i z druhého konca sveta a mať zaujímavý príbeh . Svoje kúsky si môžete i priniesť a poradiť sa s vystavovateľmi o aký minerál by mohlo ísť ak ho neviete pomenovať. Všetky tieto krásy Zeme, ktoré uvidíte vytvárajú skvelý vizuálny zážitok. Burza sa teší z účastí návštevníkov všetkých vekových kategórií.

V prípade, že by bolo podujatie zrušené, prehodené na iný termín alebo by došlo k iným mimoriadnym zmenám  informáciu nájdete včas tu na našej web stránke alebo na FB stránke Geopark Malé Karpaty.

Info pre vystavovateľov a návštevníkov:

Podujatie bude prebiehať v dané soboty od 9.00 – 16.00 pre návštevníkov. Pre vystavovateľov budeme na mieste k dispozícií od 7.00 čo predstavuje čas na prípravu stolov až do otvorenia pre návštevníkov.

Ak by ste mali akékoľvek otázky ako návštevník alebo sa chceli prihlásiť ako vystavovateľ neváhajte nás kontaktovať buď mailom (heldovaandrea@gmail.com) alebo na vyššie uvedenom čísle kde Vám radi zodpovieme všetky otázky.

Event Details

zrušené
Vajnorská 21, Bratislava
Andrea Heldová, 0948 933 999

Register Now

bez registrácie