Pre Loader

Toto stretnutie je organizované pravidelne 3 x ročne v Bratislave, v stredisku kultúry Vajnorská 21. V priestoroch strediska nájdete vystavovať množstvo vystavovateľov nielen zo Slovenska, ale i z okolitých krajín. Je to zároveň predajná burza takže si môžete zo sebou odniesť rôzne krásne skvosty v podobe minerálov a vzácnych kameňov, ktoré môžu doplniť vaše zbierky. Nájdete tu množstvo neopracovaných i opracovaných minerálov, fosílií  i vzácne kamene. Súčasne tu môžete nájsť aj krásny a originálny šperk nakoľko je tu mnoho hade made tvorcov, ale i cestovateľov takže váš šperk môže byť i z druhého konca sveta a mať zaujímavý príbeh . Svoje kúsky si môžete i priniesť a poradiť sa s vystavovateľmi o aký minerál by mohlo ísť ak nepoznáte jeho pôvod. Všetky tieto krásy Zeme, ktoré uvidíte vytvárajú skvelý vizuálny zážitok.

V prípade, že by bolo podujatie zrušené informáciu nájdete včas na fcb stránke n.o. Barbora alebo fcb stránke SKB  alebo pre overenie nás kontaktujte na tel. čísle 0948 933 999

Info pre vystavovateľov a návštevníkov:

Ak by ste mali otázky ako návštevník alebo sa chceli prihlásiť ako vystavovateľ neváhajte nás kontaktovať buď mailom (heldovaandrea@gmail.com) alebo na tel. čísle 0948 933 999 kde Vám radi zodpovieme všetky otázky ohľadom rezervácie stolu a ostatných informácií.

Event Details

18.4.2020 a 17.10.2020
Vajnorská 21, Bratislava
Andrea Heldová, 0948 933 999

Register Now

bez registrácie