Pre Loader

Toto stretnutie je organizované pravidelne 3 x ročne v Bratislave, v stredisku kultúry Vajnorská 21 v Bratislave.  V roku 2024 budeme opäť organizovať stretnutie 3 x ročne v mesiacoch ako to bolo v minulosti, čiže február, apríl, október. Presné termíny budú známe koncom roka a nájdete ich tu uverejnené. V priestoroch strediska nájdete vystavovať množstvo vystavovateľov nielen zo Slovenska, ale i z okolitých krajín. Je to zároveň predajná burza takže si môžete zo sebou odniesť rôzne krásne skvosty v podobe minerálov a vzácnych kameňov, ktoré môžu doplniť vaše zbierky. Nájdete tu množstvo neopracovaných i opracovaných minerálov, fosílií  i vzácne kamene. Súčasne tu môžete nájsť aj krásny a originálny šperk nakoľko je tu mnoho hade made tvorcov, ale i cestovateľov takže váš šperk môže byť i z druhého konca sveta a mať zaujímavý príbeh . Svoje kúsky si môžete i priniesť a poradiť sa s vystavovateľmi o aký minerál by mohlo ísť ak nepoznáte jeho pôvod. Všetky tieto krásy Zeme, ktoré uvidíte vytvárajú skvelý vizuálny zážitok. Burza sa teší z účastí návštevníkov všetkých vekových kategórií.

V prípade, že by bolo podujatie zrušené alebo prehodené na iný termín, prípadne by došlo k zmene kvôli pandemickým nariadeniam informáciu nájdete včas tu na našej web stránke alebo na fcb stránke Geopark Malé Karpaty. Prípadne nás pre overenie môžete ako vystavovateľ alebo návštevník kontaktovať na tel. čísle 0948 933 999.

 

Info pre vystavovateľov a návštevníkov:

Ak by ste mali akékoľvek otázky ako návštevník alebo sa chceli prihlásiť ako vystavovateľ neváhajte nás kontaktovať buď mailom (heldovaandrea@gmail.com) alebo na vyššie uvedenom čísle kde Vám radi zodpovieme všetky otázky ohľadom rezervácie stolu a ostatných informácií.

Event Details

So 18 nov 2023
Vajnorská 21, Bratislava
Andrea Heldová, 0948 933 999

Register Now

bez registrácie