Pre Loader

Kamene a knihy sú nadčasová záležitosť. Knihy čítame kvôli príbehom. Každá stránka má svoj príbeh, nesie určitú informáciu. Čítaním podporujeme svoju predstavivosť a všeobecný prehľad. Tie si prenášame aj do bežného života a hľadáme príbehy všade okolo seba, niektorí aj v kameni. Knihy vždy boli a budú súčasťou našich každodenných životov, a hoci dnes sme už viac zvyknutí vyhľadávať informácie na internete nikdy nestratia na svojej popularite a obľúbenosti.

Marec je mesiacom kníh a pri tejto príležitosti sme pre Vás pripravili 3. ročník  ročník burzy geologickej a banskej literatúry a geologických máp. Nájdete tu širokú ponuka titulov, ktoré bežne v kníhkupectvách a často ani v antikvariátoch nenájdete. Sú to knihy trošku z iného súdka, z oblasti ktorej sa venujeme. Priblížia Vám geológiu, baníctvo, mineralógiu či paleontológiu a biológiu.

Nenechajte si ujsť jedinečnú príležitosť rozšíriť si knižnicu odbornej literatúryNa akcii budú mať svoje zastúpenie aj Ústav vied o Zemi SAV a Štátny geologický ústav Dionýza Štúra, ktorí tvoria odborné publikácie, geologické mapy a popularizačné knihy. Každá cesta za geologickým dobrodružstvom začína nad mapou alebo knihou. Objavujme spolu Geopark Malé Karpaty. Stránku po stránke.

Veríme, že toto nové podujatie Vám urobí radosť a odštartujeme jeho úspešný začiatok. Všetkých Vás srdečne pozývame.

 

Burza bude prebiehať podľa platných uznesení Úradu verejného zdravotníctva a Vlády SR.

Miesto konania: Pezinské Kultúrne centrum

Termín: marec 2024 (presný termín bude upresnený začiatkom roku 2024)

Vstupné: 1€

 

Ak máte záujem zúčastniť sa burzy ako predajca neváhajte nás kontaktovať na e-mailovej adrese: geoparkmalekarpaty@gmail.com alebo telefónnom čísle 0949 340 397

Event Details

marec 2024
Pezinské Kultúrne centrum
Holubyho 42, 902 01 Pezinok
Tomáš Fuksi, 0949 340 397

Register Now

bez registrácie